|
|
|
|
|
|
Jasno introduceert shutters in drie nieuwe uitvoeringen
|
|
|
Tijdens de Woonbeurs Amsterdam presenteerde Jasno Shutters shutters in drie nieuwe uitvoeringen: cederhouten shutters, shutters met extra brede lamellen en gezandstraalde shutters. Daarnaast heeft Jasno de instapprijs van shutters kunnen verlagen.
Western Red Cedar shutter
Jasno shutters zijn nu ook verkrijgbaar in Western Red Cedar, een lichte bruinrode naaldhoutsoort met strakke, rechte nerven en zonder vlammen of noesten. De shutterpanelen worden met een transparante olie afgewerkt. De oorspronkelijke kleur en houtstructuur blijft hierdoor zichtbaar. Shutters van Western Red Cedar geven het interieur een heel eigen karakter, anders dan wat je met witte shutters bereikt.
Sandblast shutter
Het is nu ook mogelijk om de reeds bestaande lindehouten shutters te laten zandstralen voordat de lak- of beitslaag wordt aangebracht. Hiermee krijgen de shutterpanelen een duidelijkere houtstructuur doordat de weke delen zijn weggespoten. Vooral bij gebeitse shutters zorgt deze afwerking voor een karakteristiek uiterlijk. Gezandstraalde ofwel Sandblast shutters creëren een beetje een ‘beachhouse’ sfeer in huis.
XL-lamellen
Ook nieuw is de mogelijkheid om te kiezen voor extra brede lamellen van 114 millimeter. Deze optie is vooral mooi bij grote raampartijen, omdat de brede lamellen de shutters een robuust, modern uiterlijk geven. De grotere ruimte tussen de lamellen zorgt bovendien voor meer lichtinval en een vrijer zicht naar buiten.
|
|
|
|
|
|